Znak oddílu
znaky
Sokol Zbyslavice
Dnes je pondělí 17. prosince 2018, svátek má Daniel, zítra Miloslav
Poslední aktulaizace: 30.11.2018

Aktuality a informace

 • Poslední zápas - muži: Zbyslavice - Ženklava 3:2  


 • zdroj Meteopress

 • 21.6.2018 - Přehled sezóny 2017/2018 - 3.třída OFS Nový Jičín - muži

  Před zahájením jarní části byl náš tým po povedeném podzimu v tabulce na 5.místě. Vzhledem k tomu, že na našem hřišti proběhla v úvodu jara rozsáhlá revitalizace trávníku, za niž ještě jednou děkujeme obci Zbyslavice, která na ni uvolnila prostředky, jsme několik utkání odehráli v azylu v Olbramicích.

  Hned v tom prvním se nám podařilo zvítězit nad Ženklavou v poměru 2:0. Poté bohužel následovaly tři porážky v řadě. Dalších bodů jsme se pak dočkali po výhře ve Vražném po pokutových kopech. Další výhru za tři body jsme zaznamenali po našem nejlepším utkání jara, když jsem zvítězil nad v té době vedoucím celkem tabulky z Bludovic v poměru 3:0. Poté přišla porážka v Příboře, následována sérií 4 zápasů kdy se nám podařilo pokaždé bodovat. Nejprve šlo o domácí výhru nad Bílovem, kde jsme se na jaře poprvé představili na už opraveném našem hřišti. Poté jsme vyhráli po penaltách v Mořkově za dva body, uhráli bod po penaltové prohře proti Sedlnicím a radovali se ze zisku tří bodů v derby po divoké přestřelce v Olbramicích. Poslední zápas jsme pak odehráli na domácím hřišti proti Petřvaldu. Ten nám bohužel vůbec nevyšel a skončil vysokou porážkou.

  V součtu s podzimními výsledky to pak pro nás znamená v konečné tabulce celé soutěže umístění na 6. místě. Získali jsme 41. bodů za 10 výher v normální hrací době, 5x jsme zvítězili po penaltách za dva body, 1x na penalty prohráli za jeden bod a 10x odešli poraženi v normální hrací době. Skóre bylo záporné v poměru 70:74. Měli jsme tak 6. nejlepší útok a 5. nejhorší obranu. V tabulce pravdy jsme skončili na +2 bodech.

  Nejlepším střelcem se stal Filip Kovařčík s 22.zásahy, následovaný Tomášem Novákem s 9 góly a Jiřím Kozelským, který se trefil sedmkrát.

  Závěrem bychom chtěli poděkovat vedení obce za stálou finanční podporu, firmě Asompo za sponzorský příspěvek a především pak našim divákům za jejich přízeň. Doufáme, že naše zápasy budou navštěvovat v hojném počtu i v příštím ročníku.


  (jik)
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain